Eğitim, geleceğe dair hayal kuran birçok insan için, geleceği şekillendiren en önemli faktördür. Bu faktörü hayata geçirebilmek ve geleceğine yön vermek için her yıl yüzbinlerce öğrenci eğitim sistemine dahil olmaktadır. Gerek kayıt olunan eğitim kurumunun kalitesiz eğitim vermesi, gerekse öğrencinin hazır bulunuşuk düzeyinin yeterli olmaması gibi bir çok sebeple, sisteme dahil olan yüzbinlerce öğrenci sistemin üretmiş olduğu sınav gerçeğinden dolayı ya hayallerinden vazgeçmek zorunda kalıyor yada hayallerinin peşinden koşmak ve ideallerini gerçekleştirmek için mezun diye tabir ettiğimiz öğrenci grubuna dahil oluyor. Hayalleri ve idealleri için yeniden zorlu sınav sürecine dahil olan bu öğrencilerimiz haklı olarak kendileri için en iyi mezun dershanesini araştırmaya başlıyorlar. Bu araştırma safhasında birçok faktör devreye giriyor. İlk olarak dershane butik mi (tam zamanlı eğitim veriyor mu) yoksa yarı zamanlı mı eğitim veriyor? Öğretmen kalitesi nasıl? Rehberlik servisi hizmetleri nasıl? Fiziki yapı nasıl vb. Bütün bu kriterlerle araştırma yapan öğrencilerimiz ve velilerimiz Ankara’nın en iyi dershanesini arıyorlar haklı olarak. İşte tam bu noktada Prestij ATA  Eğitim Kurumları ANKARANIN EN İYİ MEZUN DERSANESİ olarak öğrencilerimizin ve velilerimizin dikkatini çekiyor

Presti jATA Eğitim Kurumları olarak gençlerimizi ülkemizin geleceği olarak görmekteyiz. Bu sebepten dolayı üniversiteye hazırlanan 12. Sınıf ve mezun arkadaşlara Ankara’nın en iyi dershanecilik hizmetini sunmak için Ankara’nın en iyi öğretmen kadrosuyla ve kaliteli bir eğitim için gerekli olan 8 kişilik sınıflarda tam gün eğitim vererek Ankara’ya Prestij ATA ailesi olarak 12. Sınıf ve mezun gruplara farkımızı ortaya koyuyoruz. Prestij ATA’yı Ankara’nın en iyi dershanesi yapan rehberlik sistemimizdir. Prestij ATA mezun dershanesinin alanında uzman rehberlik servisiyle öğrencilerimizin hem en iyi şekilde sınava motivasyonu sağlanmakta hem de öğrencilerimizin istekleri ilgileri ve gelecek planlamasını dikkate alınarak öğrencelerimize çıkmış oldukları bu yolda rehberlik verilmekte ve geleceğe dair ışık tutulmaktadır. Rehberlik sisteminde ailenin sürece katkısının önemini bildiğimiz için aileyi de sürece dâhil ediyoruz. Üniversiteye hazırlanan öğrencilerimiz ve velilerimiz şunu çok iyi bilmeli ki sınavlara giren öğrenci sayısının her yıl ciddi manada arttığı bir sistemde kalabalık sınıflar hedeflere ulaşmak için yeterli motivasyon ve bilgiyi sağlamayacaktır. Bunu için mezun dershaneciliğinde olmazsa olmaz en temel şart butik olmasıdır. Prestij ATA mezun dershanesinin farkı uygulamış olduğu tam zamanlı eğitim anlayışı ile butik dershaneciliği tam manasıyla hayata geçirmesidir. Bununla birlikte Prestij ATA mezun dershanesinin farkı uzman eğitimci kadrosuyla ve max. 8 kişilik sınıflarıyla öğrenci ve öğrenme merkezli eğitim yaparak öğrenmeyi tam manasıyla yerleştirmesi ve pekiştirmesidir.

Ankara’nın en iyi dershanesi olmak hiçte kolay olmuyor. Bunun için çok ciddi bir disiplin, günün her saati uzman ekiplerce planlanmış programlanmış ve bu programın ne kadar işlediği, verimli olduğu deneme sınavları vasıtasıyla analiz edilmesi bu analizler sonucu program verimliliği gerekirse güncellenerek başarı çizgisini yukarıya çıkarılması suretiyle Prestij ATA’nın mezun dershanecilikte kalitesi ve farkı ortaya çıkıyor.

Prestij ATA’nın en iyi dershane olmasının bir diğer sebebi öğretmen başına düşen öğrenci sayısıdır. Prestij ATA butik dershaneciliğin tam manasıyla hakkını vererek sınıfları max. 8 kişiye sabitleyip öğretmen başına düşen öğrenci sayısı en fazla 24 öğrenci düşecek şekilde devamlı kendini güncelleyerek Ankara’nın en iyi mezun dershanesi olarak eğitim hayatına devam etmektedir. Öğrenci merkezli bir anlayışa sahip olan Prestij ATA öğrencilerimizin hedeflerine daha rahat ulaşabilmeleri, geleceklerini en güzel şekilde oluşturmalarına yardımcı olabilmek için butik eğitim anlayışını benimsemiş yönetim ve eğitimci kadrosuyla Ankara’nın en iyi mezun dershanesi olmuştur.

      Ankara’nın en iyi mezun dershanesini arayan öğrencilerimiz araştırmaları neticesinde şunu net bir şekilde görüyorlar ki gerek eğitimci kadrosu, gerek rehberlik servisi hizmeti, gerek tam zamanlı eğitim anlayışı, gerek motivasyon içerikleri, gerek idari yapılanması ile öğrencisini velisini anlayan idealleri doğrultusunda eğitim veren, yönlendiren ve geliştiren Ankara’nın en iyi mezun dershanesi PrestijATA mezun dershanesidir. .

Ankara genelinde siz değerli öğrencilerimiz ve velilerimiz bir araştırma yaptığında eğitim kadrosunun kalitesi, fiziksel yapı ve öğrenci başarası ile fiyat dengesi karşılaştırıldığında Prestij ATA mezun dershanesini hem eğitim anlamında en başarılı hem de fiyat olarak Ankara’nın en uygun dershanesi olduğu görülecektir. Siz değerli velilerimizden ve öğrencilerimizden bu bilgiler ışığında araştırmalarını yapıp Ankara’nın en iyi dershanesi Prestij ATA Eğitim Kurumu’nu yakından tanımak adına kurumumuzda bir bardak çay içip eğitimimiz hakkında daha geniş bilgi almanız için kurumuza davet ediyoruz.