Vip Dershaneler

           Sınav, bir yarış ortamıdır. İyi bir puanla istediğiniz bir üniversitenin, istediğiniz bir bölümün kapısını açabilir ve güzel bir geleceğe sahip olabilirsiniz. Kısacası hayallerinize kavuşabilirsiniz.

           Sınavı geçmek için en önemli unsurlar plânlı ve programlı çalışmak gelir.  Plânlı çalışmak; sistemli çalışmayı, düzenli olmayı ve en önemlisi de başarıyı beraberinde getirir. Öğrenci kendini tanır. Neyi yapabileceğini, neyi becerebileceğini, kısacası eksilerini, artılarını bilir. Sınava nasıl çalışılması gerektiği hakkında da az çok bilgi sahibidir.  Ancak insan tek başına bu zorlu süreci atlatması gerçekten çok zordur.  Bir desteğe ihtiyaç duyar.   Bu desteklerin en başında aile gelir. Fakat aile elinden gelenin fazlasını yapmak istese de yapabilecekleri sınırlıdır.  Çünkü herkesin uzmanlık alanı farklıdır. Hayatımızı etkileyecek bir sınava hazırlanırken bunu riske atmak hiç mantıklı değildir. Burada yapmamız gereken işi uzmanına bırakmak ve sadece üzerimize düşeni yapmak her zaman doğru olandır.

           Dershane seçimlerinde tercih sırasının en başında gelen kurumlar vip dershanelerdir.  Ankara vip dershaneler denince aklımıza Prestij Ata’dan başkası gelmez tabi ki de.  Ankara Yenimahalle bulunan Prestij Ata Eğitim Kurumu vip eğitimde markalaşmış bir eğitim kurumudur. Prestij Ata’da sınıflar vip eğitim sistemine uygun max. 7-8 kişilik olacak şekilde organize edilmiştir.  Sınavlara hazırlanan öğrencilerin eksikliklerini tamamlamak, sınav stresini yenmek ve sınavın önemini anlatmak için ihtiyaç duydukları tüm eğitimler hiçbir fedakârlıktan kaçınılmadan veriliyor.  Uzman öğretmenlerin ve eğitim koçlarının oluşturduğu kadroya sahip olan eğitim kurumunda, sınıflar öğrencinin düzeyine uygun şekilde oluşturulmaktadır.

           Vip dershane ile sınavlara hazırlık yaparken daha rahat edebilirsiniz.  Eğitimlerin özel olarak verilmesi, sınıfların kendi seviyenize göre 8 kişilik sınıflardan oluşması, öğretmen başına düşen öğrenci miktarının az olması başarı oranının daha yüksek olmasına, sınavı daha başarılı bir şekilde atlatmanıza sebep olur. Zeki öğrencinin okullarda başarılı olamamasının ana nedeni kalabalık sınıf ortamlarıdır. Bu zeki öğrencileri kitle dershanelerine gönderdiğinizde çoğu zaman kalabalıklarda kaybolup gidecektir. Bu tarz öğrencilerin, birebir ilgiye özel ilgiye, sıcak ve samimi bir arkadaş ortamına ve kaliteli bir rehberlik hizmetine ihtiyaç vardır. Prestij Ata eğitim kurumu, ilgi odaklı ve başarıyı hedefleyen, istediklerinizin daha fazlasını bulabileceğiniz bir kurumdur. 

           Vip dershanelerin amacı, az öğrenciyle daha fazla ilgilenmektir.  Sınıflar az sayıda öğrencilerden oluşur. Kalabalık sınıflarda öğrenci, öğretmenin anlattığını anlamadığı gibi, sıkıntısını ve isteklerini anlatmakta da zorluk çekebilir.  Ancak butik dershaneler öğrenci ile özel birebir ilgilenir.

Eğitim koçluğu, öğrencilerin sınav sürecinde en büyük destekçisidir.  Öğrencilere ne yapmaları  gerektiğini, plânlı nasıl çalışılacağı konusunda yol gösterir.  Prestij Ata’da öğrencilerin zorlu sürecinde rehber öğretmenler tarafından destek verilir.  Her bir öğrencinin özel ihtiyaçlarına göre birebir etüt ve küçük gruplarla öğrencilere hizmet verir. Öğrencinin anlamadığı konularda tekrar dersler verilmektedir. Her biri kendi branşında deneyimli öğretmenler bulunmaktadır. Sınıflarda bulunan öğrenci sayıları az olduğundan düzenli olarak ödevler kontrol edilerek; eksik konular belirlenir ve bunların giderilmesi için çalışılır. Ödevlerini yapmayanlar uyarılır ve veli bilgilendirilmesi yapılır. Vip Dershane hizmet sunan Prestij Ata Eğitim Kurumu, öğrenci odaklı öğrenme ve eğitimde birebir ilgi sunar.

             Vip dershane, öğrencinin ikinci evidir. Öğrenci evdeki güveni, huzuru, sıcak ve samimi ortamı bulabilir.  Bu saymış olduğumuz sebeplerden dolayı, aileler tercihlerini vip dershaneden yana kullanıyorlar.  Vip dershaneler başarılı odaklı çalıştıklarından dolayı istediğiniz üniversitede istediğiniz bölüme gitmeniz daha kolay olacaktır.

             Vip eğitimde en kaliteli hizmeti veren Prestij Ata Eğitim Kurumu, sunduğu imkânlarla başarının yolunu açacaktır.