Sistemimiz her şeyden önce öğrencinin ilgi ve beklentisini karşılayabilme buna bağlı olarak da hem bizi hem de kurumumuzu sevme anlayışı doğrultusundadır.

Geleneksel kurs anlayışının dışında; 8 kişilik sınav gruplarına yönelik haftalık 20 saate yakın dersler, alanında uzman, sınav müfredatına uygun tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Her gruptan öğrencilerimize -ilkokul, ortaokul, lise, DGS, KPSS- istekleri dahilinde hem okul derslerine takviye hem de sınavlara yönelik birebir ders verilmektedir.  

Rehberlik hizmetimiz, her öğrencinin eğitim danışmanı olacak şekildedir. Ders veya etüt saati dışında 3 saatlik danışmanlık etüdü belirlenir. Danışmanlık etütlerinde, haftalık doküman ve soru çözme hedefleri veliyi de bilgilendirecek şekilde takip edilir. Ödev olarak verilen doküman, ödevler o hafta içerisindeki danışmanlık etütlerinde takibi yapılır.

Derse devam etme zorunluluğu vardır. İlk derse geç gelen veya devamsızlık yapan öğrenci, velisine haber verilir.

Dönem içerisinde her ayın 3. haftasında KTT (Konu Tarama Testi) uygulanıp o ay içerisindeki görülen ders başarısı ölçülür. Branş bazında konu eksikleri belirlenip takviye dersler birebirde ücretsiz verilir. Yine dönem içerisinde LGS, TYT, AYT, DGS denemeleri ayda bir uygulanılır. Sınav analizleri, Türkiye genelinde değerlendirilmiş olarak karne şeklinde öğrenciye verilir. Ayrıca sınav ayı içerisinde seri denemeler uygulanılır.

Yarıyıl tatilinde ve sınav ayı içerisinde ders çalışma kampı yaptırılır.  Kampların içeriğinde; konu tekrarları yapılarak bilgi eksiklikleri giderilir, doküman bitirme hedefleri tamamlattırılır, soru çözme hedefleri yüksek tutturularak öğrencinin ilgi ve motivasyonunu artırılması hedeflenir.

Her dönem başı, ortası ve sonrasında öğrencilerimizin performanslarını bilgilendirmek için veli toplantıları düzenlenmektedir. Ayrıca dileyen velilerimiz gün içerisinde öğrencinin durumunu öğrenmek için kursumuzu ziyaret edebilir.

Sınav sistemi, motivasyon, stres, kaygı gibi eğitim psikolojiyle ilgili belli başlı konularda öğrenci ve veli seminerleri yine yıl içerisinde verilmektedir.

Ders dışında da öğrencilerimizle beraber sosyal aktiviteler planlanır. Her ay başı ve sonunda uygun bir sosyal etkinlik düzenlenir. (Halı saha, piknik, basketbol, sinema, Play Station, internet kafe, gezi ...)

 

KURS PROGRAMIMIZ

kurs programi​​

 

kurs programi

 

  • Gruplar 5 - 8 kişiliktir.
  • Soru çözüm saati programa dahil edilmiştir.
  • Tarih ve günlerde değişiklik gösterebilir.
  • Program öncesinde etüt, ders çalıştırma, ödevlendirme, tanıtım dersleri verilir
    .