Yeni hazırlık sürecine merhaba dileklerimizle başlarken ideallerinizi gerçekleştirmek üzere Çankaya’da Prestij ATA Butik Kursla bir maratona başlayacaksınız. Bu süreç içerisinde birçok engelle karşılaşacak, bunlar sizin ideallerinize ulaşmaktaki sabrınızı test edecektir. Çankaya'da dershane olarak üniversiteye ya da liseye hazırlık öncelikle sizin; sabrınızı ölçen, ısrarınızı belirleyen bunun yanında da çevrenizdekilerin sizle ilgili beklenti içerisinde olduğu bir süreç olacaktır. Bu süreci doğru okumak ve zorluklarla baş edebilmek elbette Çankaya dershaneler olarak Prestij ATA Butik Kursla yalnız değilsiniz. Bizler gerek 20 yıla yakın kurs ve sınav tecrübesine sahip öğretmenlerimizle gerek yenilikçi rehberlik anlayışı ile danışman öğretmenlerimizle bu süreci Çankaya’da sizlerle amacınıza ulaşacak sağlam adımlar atmak istiyoruz.

Türkiye’de Yüksek Öğretime geçişte sınav türleri, adları, uygulanır lığı sürekli değişmiştir fakat sınavın varlığı hiçbir zaman ortadan kalkmamıştır. Sistem -ne kadar değişirse değişsin- değişmeyen tek bir şey vardır, o da şudur: Sınava kendini her zaman hazır hissedenler,  her türlü soruyu çözmeye hazır olanlar, yorulmadan, bıkkınlık göstermeden her zaman motive olanlar avantajlı olacaklardır. Tabi ki bu saydıklarımız yalnız başına evinde oturarak ya da ikinci sınıf kurumlara gidenler değil vip kurs olan Prestij ATA eğitim kurumunu tercih edenler başaracaklardır.

Eğer ideallerinizdeki bölüm ya da üniversitede okumak istiyorsanız oyunu kurallarına göre oynamanız gerekir. Bunun için erken hazırlık yapan, stratejik çalışan, iradesine hakim olan bu süreçte başarılı olacaktır. Ayrıca çalışmaya başlamak ve sürdürmek için ilgili sorumluluk ve kararlar hakkında istekli olunması gerekir. Bu sorumluluk ve kararları dış dünyaya bırakılırsa başarınızı engelleyecek birçok faktör bulabilirsiniz. İşte bu durumda yapılması gereken etkili rehberlik önem arz etmektedir. Bizler, Çankaya’da Prestij ATA Vip Kurs olarak üniversiteye hazırlık, liselere giriş sınavlarına (LGS)’ ye hazırlık süresince Çankaya dershaneler kapsamında hizmet veren Butik Kurs anlayışındaki Ankara’da en çok tercih edilen dershanedir diyebilmekteyiz. Neden çok tercih edilmekteyiz?

· 8 kişilik özel sınıflar

· Maksimum 4’er grupluk sınıflar

· Sadece kendi bünyesinde eğitim veren 15 yıllık kurs, zümre deneyimi olan öğretmen kadrosu

· Tam gün eğitim modeli

· Minimum 5 gün eğitim

· Verimli etüt sistemi

· Daimî soru çözüm saatleri

· Haftalık ödevlendirme, takibi ve bildirimleri

· Türkiye geneli deneme sınavları

· Bire bir rehberlik hizmetleri

· Ankara'nın her yerinden rahatlıkla ulaşım kolaylığı

Bunlar ilk aklımıza gelip yazdıklarımız. 

Fiyat ve hizmet karşılaştırması yapıldığın da Çankaya dershane fiyatı minimize edilmiştir. Verilen hizmet karşılığında istenen ücret çok düşük tutulmuştur. Çünkü Vip Kurs Prestij ATA ailesi olarak gençlerimizi kendi geleceğimiz olarak görürüz. Çankaya Dershane Fiyatları Kapsamında Prestij ATA sizlere en uygun fiyatı sunmaktadır. Onların daha iyi yerlere gelmesi için her türlü fedakârlıktan kaçınılmamıştır.

Prestij ATA olarak her türlü zorluğa hazır olduğumuz bir kez daha kanıtmış olduk. Son zamanlar da ülke olarak hatta dünya olarak yaşanan Corona virüsü sebebiyle okulların tatil edilmesi bizim eğitimimiz de rehberliğimiz de ciddi bir aksaklığa sebep olmadı. Çünkü kurmuş olduğumuz canlı, interaktif dersler sayesinde herkes kendi sınıfın da ders girermiş gibi evinin rahatlığında derslerine katılabiliyor. Derslerimiz canlı olduğundan anlamadığı yerde anında sorarak, derse katılımını sağladık. Gelişmiş öğrenci koçluğumuz sayesinde öğrencilerimiz ve velilerimiz ile sürekli iletişim halinde kalarak öğrencilerimiz devamlı motive olmuş haldedirler.