Ankara dershane alanında hizmet veren eğitim kurumumuz, aile-öğrenci-öğretmen üçgenini kurmaktadır. Hem aileleri hem öğrencileri bilgilendirerek, rehberlik eğitimi veriyoruz. Gerekli olan ders desteklerini sağlarken, konu anlatımı, derslere ve müfredata uygun ilerleyişimiz sayesinde okullardaki sınavlarda da başarı sağlıyoruz.

Mezuna kalan ve üniversite hayali kuran tüm gençlerimizi ve öğrencilerimizi, en iyi şekilde yetiştirmek ve onları sınava hazırlamak için çok çalışıyoruz. Öğrencilerimizin kaliteli sınavlar ve gerçeğe benzer sorularla, kendilerini ülke çapında yapılan denemelerde görmelerini sağlıyoruz. Böylece sıralamaları ve puanları konusunda kendilerini en iyi şekilde inceleyebilme fırsatı bulacaklar.

Öğrencilerimizin sayısal, sözel, eşit ağırlık bölümlerinden hangisinde uzmanlaşmak istediğine önem veriyor, hangi bölümleri okuyabileceklerini ve yeteneklerinin hangi doğrultuda olduğunu inceleme fırsatı sunuyoruz. Sınava odaklı değil, bütüncül bir çalışma disiplini edinmeleri için çalışıyoruz. Uzman kadromuz ve öğretmenlerimiz sayesinde, öğrencilerimizin verimli ve etkili şekilde üniversitelere ve liselere yerleşmesini sağlıyoruz.

Lgs Kurs

Ankara lgs kurs sistemimizde, öğrencilerinizi dilerseniz yedinci sınıfta dilerseniz sekizinci sınıfta kurumumuza teslim edebilirsiniz. Öğrencilerinizin temelini tespit etmek için özel sınavlar uyguluyor, bu sınavlar sonucunda öğrencilerimizi sınıflara ayırarak eğitim vermeye başlıyoruz. Her öğrencinin kendi hedefine ulaşması için onlara yol gösteriyor, deneme sınavlarındaki başarı oranlarını ve eksik konularını saptıyoruz. Okullardaki eğitim ve öğretim hayatlarında da başarı olarak geri dönecek eğitim hizmetimiz, öğrencilerimizin verimli ve etkili öğrenme yöntemine alışmasını sağlamaktadır.

Sıfırlama tekniği kullanarak, çok yanlıştan hiç yanlışa gitmeyi hedefliyoruz. Her bir eksik olan ve yanlış yapılan konunun üzerine gidiyor, öğrencilerimizin tam olarak öğrenmesini sağlıyoruz. Hatayı sıfıra indirmek, sıralamada ve puanda yükselme anlamına gelmektedir. Öğrencilerimizin kendisini geliştirmesi ve kanıtlaması, kendilerine olan güvenlerini getirmektedir.

8.Sınıf Dershane

Ankara 8.sınıf dershane hizmetimiz, öğrencilerimizin geleceğine odaklanmasında etkili bir yapıdadır. Liseye geçiş için gerekli olan tüm alt yapıların tamamlanması ve öğrencilerin en iyi şekilde sonuç alması için geliştirdiğimiz ve güncellediğimiz yöntemler bütünüyle hizmet sağlıyoruz.

Hafta sonları tam gün, sabah dokuzdan akşam beşe kadar öğrencilerimizle ders yapıyor, hafta içi akşam beş ile sekiz arasında derslerimiz devam etmektedir. Öğrencilerimize akademik takvime uygun olarak yıl içerisinde toplamda 1000 saate yakın ders vermekteyiz.

Kurs sürecinde, ara tatillerde ve sınava bir hafta kala süreçte, öğrencilerimizin ders çalışma kamplarına girmesini sağlıyoruz. Günlük dokuz saatlik ders çalışma süremiz, haftalık olarak 25 saatle belirlenmiştir. 8 kişilik sınıflarda hizmet verdiğimiz öğrencilerimizin öğrenme hızı da bu şekilde artmaktadır. Tam gün ders çalışma, eksikleri tamamlayarak ilerleme eğitim kurumumuzun birinci önceliğidir.

Öğrencilerimizin geniş katılım sağladığı 50.000 kişinin yarıştığı, 40’tan fazla deneme sınavı yapıyor, derslerde ve konu bitimlerinde öğrencilerimizin dersleri pekiştirmesi için özel testler ve tarama sınavları uyguluyoruz.

7.Sınıf Dershane

6.Sınıf Dershane

Yks Kurs

Ankara yks kurs hizmetimizden on birinci, on ikinci ve mezun sınıflar faydalanabilmektedir. Öğrencilerimizin sınav odaklı çalışmasını sağlarken, aynı zamanda mutlu ve ruh sağlıklarını koruyacak adımlarla ilerlemelerini sağlıyoruz.

Her bir öğrencinin hedeflerini belirliyor, bu hedefler için hangi derslere yönelik çalışmalar geliştirmeleri gerektiğini inceliyoruz. Derslerden eksiklerini buluyor ve bu eksikleri gideriyoruz. Konu eksiği kalmayan öğrencilerimize, özel sorular ve zorlaşan testler uygulayarak, onların kendilerini daha da geliştirmelerini ve kanıtlamalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizin kaliteli zaman geçirmesini hedeflediğimiz eğitim kurumumuz dışında, evlerde de çalışma düzeninin kurulmasını sağlıyoruz. Çözmeleri gereken sorular ve deneme testleri hakkında onları bilinçlendiriyoruz.

Mezun Dershane

Ankara mezun dershane eğitimimiz, lisenin son sınıfından mezun olan öğrencilerimizin, diledikleri bölüme girebilmek için bir sene daha beklerken, çok daha iyi çalışma koşullarına sahip olması için geliştirilmiştir. Öğrencilerimizin sürdürülebilir bir eğitim alması, sürekli ve hayat boyu öğrenme biçimini benimsemesi için özel olarak çalışmaktayız.

Hafta için her gün, sabah 9’dan akşam 5’e kadar derslerimiz sürmekte, öğrencilerimizin eksik kaldığını düşündüğü tüm konuların üzerine eğilmeye fırsat sunuyoruz. Öğrencilerimizin 9 saatlik derslerle, soru çözümleriyle ve tarama testleriyle kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz. TYT sınavı ve AYT sınavı öncesinde, tam gün kamplarla ders çalışma düzenini gerçekleştirmekteyiz.

Yıl boyunca geniş çapta karşılık bulan ve öğrencilerin kendi sıralamasını kolayca görmesini sağlayan deneme testlerimiz de devam etmektedir. Özel analiz karnelerimizle, öğrencilerimizin hangi konularda eksik olduğunu hızlıca tespit ediyor, zaman içerisinde bu eksiklerini gidererek, onların hatalarını sıfırlamaya odaklanıyoruz.

Konu bazlı tekrarların yanında, test ve soru çözümleriyle de öğrencilerimizin eksiklerini gideriyoruz. Stresli ve yorucu bu dönemde, öğrencilerimizin motivasyonunu artırmak için geziler, piknikler, sportif eğlenceler sunuyoruz. Sosyalleşmesini ve arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi, kendilerine teşvik olarak görecek olan öğrencilere, etkinliklerle destek veriyoruz.

12.Sınıf Dershane

11.Sınıf Dershane

Dershane Fiyatları

Ankara dershane fiyatları içinde, en uygun ve her bütçeye elverişli olan eğitim kurumumuz, öğrencilerimizin ailelerini de düşünerek fiyatlama yapmaktadır. Uygun fiyatlarda eğitimleri, küçük sınıflarda ve az kişiyle sunan eğitmenlerimiz, öğrencilerini yakından izleyerek, gelişimlerini ailelerine de bildirmektedir. Soru sayısı odaklı olmayan çalışma sistemimizde, öğrencilerimizin doğru yapma oranını önemsemekteyiz. Disiplinli ve düzenli çalışma sistemi kurarak, öğrencilerimizin kendi eksiklerini görebilmesi, bu dersler için soru çözümü isteğinde bulunması önemlidir.

Kurs Fiyatları

En İyi Dershaneler

Ankara en iyi dershaneler arasında bulunan eğitim kurumumuz, öğrencilerimizin kendilerini diledikleri bölümlerde görmelerini sağlamaktadır. Üniversite ve lise giriş sınavlarında, düzenli ve planlı çalışmanın önemini bilen eğitmenlerimiz, rehberlik alanında da öğrencilerimize destek vermektedir. Diledikleri hedeflere ulaşmak için çalışma şartlarının düzenlemesini sağlayan rehber öğretmenlerimiz, öğrencilerin eksik oldukları konular için etüt ve ek ders almasını da sağlamaktadır. Öğrenciler ve öğretmenler arasındaki iletişimi, ailelere de yansıtarak, süreci bütüncül olarak yönetmekteyiz. 20 yıllık tecrübe ve 24 sınıfla hizmet veren kurumumuz, 32 uzmanla çalışmaktadır.

Butik Dershaneler

VIP Dershane

Dershane Önerileri