İyi Bir Dershane

Dershanelerin en önemli görevi öğrenciye dokunabilmek, hitap edebilmek ve öğrenciye bir şeyler katabilmektir. Bunun yanında bir dershane veliyi mutlu etmeli ve öğrencinin sınavda başarıyı yakalaması için derslerin yanı sıra sınav teknikleri ve stres ile başaçıkabilme gibi yöntemleri öğrenciye kazandırmalıdır. Öğrencilerin ve veliler dershaneye belirli beklentilerle gelmektedir. Bu beklentileri karşılamak için dershanelere büyük iş düşer. Bunu gerçekleştirmek için sağlam bir kadroya, iyi düzenlenmiş bir eğitim programına, öğrenciye sınav döneminde yardımcı olacak rehberlik hizmetine ve kaliteli kaynaklara ihtiyaç vardır. Dershaneler öğrencilerini doğru bir şekilde yönlendirmelidir. Ne yazıkki kaliteli dershaneyi uygun fiyata bulmak zordur. Yenimahalle en iyi dershaneler arasında zirvede yer alan Prestij ATA Dershanesi başarıyı sizlere sunarken,  para değil eğitim odaklı olması sebebi ile sizin için en iyi dershanedir.

Okullardan farklı bir eğitim-öğretim metodu belirleyerek ilerleyen dershaneler sınav odaklıdır ve öğrencinin mevcut sınav sistemine hazırlanmalarında önemli rol oynarlar. Ankara dershaneleri'nde ki yeni dönem dershaneler eski dershanecilik sistemlerini yıkmış ve eğitim öğretim modelini yeni bir seviyeye taşımışlardır. Yenimahalle ilçesindeki bazı kurumlar, her öğrencilerinin başarısını arttırmayı, eksiği olduğu konuları tamamlayıp hatalarını sıfıra indirgeyerek sınav zamanı öğrencileri ve ailelerini mutlu edebilecek başarılara imza atmayı hedeflemektedir. Bu hedefler doğrultusunda Prestij ATA , butik kurs ve vip eğitim anlayışını Yenimahalle dershaneler ve Ankara Dershaneler içerisinde kendine özgün strateji, yöntem ve teknikleri ile rehberlik servisi ve alan öğretmenlerinin günlük kontrolleri yanı sıra minimum 10 yıl tecrübeli uzman öğretmen kadrosuyla, 8 kişilik vip sınıflarıyla ve ekonomik dershane ücretleriyle sürdürmektedir. Prestij ATA mevcut dershanelerin içerisinde bulunan en başarılı kurum olmuştur ve başarısını gelecek dönemlerde de sürdürmeyi hedeflemektedir. Her öğrencisini ileriye taşıyan bir kurum olmasının yanı sıra verdiği bu kaliteli eğitimin ücretini her zaman uygun fiyatta tutmaktadır. Prestij ATA Dershanesi 2019-2020 yılında 100 öğrencisinden 7 sine tam burs 8 ine yarı burs vererek eğitime verdiği desteği ve para odaklı bir kurum olmadığını göstermiştir.

Dershaneler iyi ve kötü olarak sınıflandırırken kötü demek yerine öğrenciler için yeterli düzeyde olmaması demek daha doğru olur. Çünkü her dershane öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına destek verememektedir. Eğitim sistemlerindeki eksiklik onları bu seviyede tutmaktadır. Ancak Prestij ATA Dershanesi bahanelerden ziyade çözüm üreten bir dershane olmayı hedeflemiş aynı zamanda kurumunda Ankara'nın en iyi hocalarını çalıştırıp geliştirdiği eğitim metodları ile her öğrencisini ileriye taşımıştır. Merkezi sınavlara hazırlanmak oldukça güçtür. Hele bir de tek başınıza yardımsız çalışıyorsanız. Birde üstüne sınava nasıl hazırlanmanız gerektiğini bilmiyorsanız işiniz bir hayli zorlaşmaktadır. Sınava hazırlanmak için öncelikle test çözme tekniklerini bilmelisiniz. Sonra bilginiz tam olmalı ve sistemli çalışmalısınız. Bilginin yanında sağlam bir psikolojiye sahip olmalısınız. Prestij ATA olarak Yenimahallenin en iyi dershanesi olmaktan dolayı sorumluluğumuzun farkındayız. Bu nedenledir ki Sınav döneminde başarıyı yakalayabilmek adına öğrencilerin ilgi ve ihtiyaçları Prestij ATA için her şeyden önde gelmektedir. Bugün Ankara’da en iyi dershane kategorisinde yer alan ve Yenimahallenin en iyi dershanesi olan Prestij ATA her öğrencisini ulaştırdığı başarılar ile göz dolduran bir referansa sahiptir.

Neden Prestij ATA?

Prestij ATA dershanesi öğrencilerini sınava hazırlarken kendine özgü yöntemler kullanmaktadır.

Yenimahalle dershaneler öğrencilerine yönelik olarak;

8 kişilik sınıflarda, alanında en az 10 yıllık uzman öğretmenler eşliğinde eğitim alırsınız. Sınıflarımız öğrencilerin öğrenme hızlarına göre hazırlanmıştır. Az kişi ile işlenen derslerde öğrenci daha kolay motive olabilmektedir.

Rehberlik servisimiz öğrencilerin sınavla ilgili yaşadıkları bütün sorunlarla ilgili hizmet vermektedir.

Öğrencilerimizin sınavlara sistemli şekilde hazırlanmaları adına öğrencinin öğrenme hızlarına göre Yenimahalle dershaneler koçluk sistemi ile çalışma programları hazırlamaktadır. Prestij ATA’da koçluk sistemi ile tek tek kişiye özel olarak nasıl ders çalışması gerektiğini gösteren program verilmektedir. Bu programlar ile sistemli bir şekilde ders çalışırsınız. Bu bir süre sonra da alışkanlık haline gelecek ve başarınız da buna göre zamanla artacaktır. Prestij ATA her öğrencisi için deneme sonrası detaylı karne analizi oluşturur. Rehberlik hocası ve alan öğretmenleri ile her öğrencinin hataları ayrı ayrı tespit edilerek bu hataların giderilmesine yönelik yöntemler geliştirilir. Öğrenci konuyu anlamamış ise ilgili hocadan etüt ayarlanır. Öğrencinin soru eksiği var ise öğrencinin seviyesinde ve seviyesinin bir tık üstünde kaynak kitaplardan ödevlendirme yapılarak daha konunun başında hatalar sıfıra indirgenir.

Prestij Ata’da kütüphane, etüt ve birebir soru çözdürme olanağı bulunmaktadır.

Prestij ATA’da Tam gün eğitim (09.00-20.00) verilmekle birlikte size uygun programa kayıt yaptırabilirsiniz.

Prestij ATA’da düzenli olarak Türkiye Geneli deneme sınavı yapılmaktadır. Bu sınavlara 40 bin 50 bin bandında öğrenciler girmekte ve gerçekçi başarı sıralamanızı görebilirsiniz. Haftalık düzenlenen deneme sınavlarımız ile bu programlarınıza eklemeler ve çıkartmalar yapılmaktadır. Nasıl mı? Deneme sonuçlarınızı sizlerle değerlendiriyoruz. Eksikliklerinizi size gösteriyoruz. Böylece tamamlamak için zamanınız oluyor.

Prestij ATA’da Velileri de düşünmekteyiz. Öğrencilerinden haberdar olsunlar diye veli bilgilendirme sistemi, bulunmaktadır. Öğrencinin devamsızlıkları, deneme sınav sonuçları, öğrencinin ilerlemeleri gibi bilgileri yer almaktadır.

Ankara en iyi dershaneler içinde bulunan Prestij ATA Dershanesi olarak 15 yıllık dershanecilik ve eğitim tecrübesi, minimum 10 yıl tecrübeli Ankara'nın en iyi hocalarının bulunduğu güçlü kadro ve sınav sistemine uygun kaynaklar ile birlikte öğrencileri en iyi şekilde sınava hazır hale getirmekteyiz.

Daha detaylı bilgi isterseniz bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İhtiyacınız olan başarı sözü değil, sizi doğru yönlendirecek bir kurum ise; kahvemizi içmeye bekleriz.

Ankara Dershane Fiyatlarını Almak İçin Hemen Tıkla