ÖĞRENCİ ETÜT

Yenimahalle'de ve Keçiören'de etüt ve sınav hazırlığı denince ilk akla gelen kurum butik bir kurs merkezi olan Prestij ATA eğitim kurumudur. VIP eğitim veren Prestij Ata Eğitim Kurumları diğer kurumlardan ayıran en büyük fark gençlerin geleceğini kendi gelecekleri olarak görmelidir. VIP Dershane Prestij ATA’nın benimsediği eğitim modeli ile Yenimahalle ve Keçiören de VIP dershaneler arasında tek olma özelliği taşımaktadır. VIP kurs olarak hizmet veren kurum da etütlerin hepsi kendi sınıflarında branş öğretmenleri eşliğinde tam zamanlı olarak 5 gün hizmet veren tek kurum olma özelliğine sahiptir.

Çocuklarınızı gözünüzün arkada kalmadan gönderebileceğiniz, verilen eğitimin ve gösterilen ilginin üst düzey olduğu vip eğitim veren Yenimahalle ve Keçiören deki kurum Prestij ATA’dır. Yenimahalle ve Keçiören’in butik kursta 5 yıllık adresidir. Bünyesinde bulundurduğu ortalama tecrübeleri minimum 15 yıllık dershane tecrübesi olan hocalardan kurulu vip eğitim veren Butik kurstur. Kurum etüt adına aklınıza gelen üst düzey bir ilgi alaka, düzenli ödev takibi, okul derslerine takviye gibi birçok konuda ileri seviye de değer bulabileceğiniz nadide bir kurumdur. Yenimahalle ve Keçiören'de lise giriş sınavı( LGS), 9.10.11. Sınıflar da tüm derslere destek ve en önemlisi geleceğimizi belirleyecek sınav olan Temel Yeterlilik Testi ( TYT) ve Alan Yeterlilik Testi (AYT) süreçlerinde her zaman öğrencilerimizin yanınızda olacak, öğrencilerimizle birlikte velilerimize de koçluk yapabilecek vip kurs Prestij ATA eğitim kurumlarıdır.

Prestij ATA butik kursa 7. Sınıfta kayıt yaptıran öğrenciler arkadaşlarından daha önce disipline olur ve kuruma erken adapte oldukları için vip kursun uygulamış olduğu kaliteli rehberlik sayesin de ve ders çalışma programı sayesinde yaz programı ile 5. ve 6. Sınıfa dair tüm eksikler giderilmiş olur. 7. Sınıfta da 8 kişilik sınıflar da vip eğitim, düzenli ödev takibi, rehberlik ve yapılan denemeler sayesinde 8. Sınıfa hazır hale gelir. Tabi son nokta 8. Sınıfta koyulur. Öğrenci 7. Sınıfta kurum da olduğu için tam donanımlı halde ve hazırbulunuşluluğu da üst düzey olduğundan tüm şartlar yerine getirildiğinden öğrencimiz istediği liseye kolaylıkla yerleşmiş olur. Lise de ise 11. Sınıfta kuruma gelen öğrenciler yaz programları ile 9. ve 10. Sınıfların eksikleri tamamlanır. Geçmiş te eksiği olmadan eksiksiz şekilde 11. Sınıf tamamlanır ve 12. Sınıfa Temel Yeterlilik Testinin (TYT) ve Alan Yeterlilik Testinin (AYT) büyük kısmı tamamlanmış şekilde gelinir. 12. Sınıf 8 kişilik vip sınıflarda tecrübeli öğretmenlerin rehberliğin de tamamlanır ve sene kaybı yaşamdan istenilen üniversiteye yerleşilir.

Eğitim işi sevgi ve saygı işidir. Öğretmenlik zorla yapılamayacak kadar önemli bir meslektir. Ne öğretmeni zorla çalıştırabilirsiniz ne de öğrenciye zorla bir şeyler verebilirsiniz. Önemli olan konsantre olmakta zorlanan öğrencilere, sınav stresi, sınav kaygısı olan öğrencilere yardımcı olmaktır. Öğrencilerimizin birçoğu bu ve buna benzer sıkıntılarla kurumumuza gelirler. Hem velilerimiz hem de öğrencilerimiz uygulamış olduğumuz üst düzey rehberlikle öğrencilerimiz; nasıl ders çalışması gerektiğini öğrendiklerinden sınav stresinden, sınav kaygısından kurtulurlar. Velilerimiz ise sınavlara (LGS, TYT ve AYT) hazırlanan öğrencilerin içerisinde bulunduğu stresi, sıkıntıyı öğrendikleri için öğrencilere bilinçli bir yaklaşım içerisinde bulunacaklardır. Öğrendikleri bu yaklaşım biçimi sayesinde öğrencilere ne gerektiğinden fazla baskı yaparak öğrencilerin dersten bunalmalarına ne de çok serbest bırakarak öğrencilerin yarıştan kopmalarına sebebiyet vereceklerdir.

Değer görmek ve kendinizi değerli hissetmek istiyorsanız bunun yolu Prestij ATA’dan geçer.