Saygıdeğer Veliler, Sevgili Öğrenciler Kurumuz 2021-2022 yılı yeni dönem için hijyen ve enfeksiyon hususunda kurumsal sorumluluklarını yerine getirmektedir. Yeni öğretim yılında sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız 💫 ...

5 0

8.sınıflardan rastgele 3 sınıfın başarıları. Yüzde 95.2 Yerleştirme başarısı ile Prestij ATA Ankara'nın en başarılı dershanesidir.
#ankaradershane #ankaralgskurs #ankaraeniyidershane
...

148 3

Vatan için gözünü kırpmadan kendini feda eden kahramanlara 🙏 Minnettarız🙏 ...

207 0

Hayırlı bayramlar. #ramazan #ramazanbayramı ...

174 2

Açtığın yolda gösterdiğin hedefe #19mayıs ...

190 0

Eğitime yeni bir soluk getiren Prestij ATA Eğitim Kurumu şimdi de Türkiye nin en iyi online interaktif ders altyapısı ile öğrencisinin yanında. Türkiye de kendi online ders altyapısı olan tek kurumuz. Yazılımlar Prestij ATA Kurumuna aittir. Online denemelerin yapıldığı ve online dersin en kaliteli şekilde işlendiği süper bir dershane.
#ankarakurs #ankaradershane #ankaradershaneler #ankaradershanefiyatlari #yenimahalledershane
...

559 0

Dünün, bugünün, yarının çocuklarına en güzel bayram en büyük hediye. Kutlu olsun #23nisan #ulusalegemenlikveçocukbayramı ...

274 0

Prestij ATA online interaktif derslerine başlamıştır. Öğrencilerimizin derse katılabildiği sarularını sorabildiği Türkiye'nin en iyi online eğitim alt yapısı. Bu süreçte denemeler online olarak yapılacak, öğrencilerin denemede ki hatalarına yönelik ödevlendirme ve online özel ders tadında geçen etütler ile öğrencimizin her zaman yanında olacağız. Öğrencilerimizin soruları devamlı olarak çözülmek te olup öğrencilerimiz puanlama sistemi ile durumu gün gün takip edilmektedir. bu zorlu günleri beraber atlatacağız.
#ankaradershane #yenimahalledershane #eniyidershane #onlineeğitim #koronavirüsü #prestijataegitimkurumlari
...

822 0

İletişime Geç

 

Bültenimize Abone Ol


Kurumumuz ile alakalı haberleri almak için mail sistemimize kayıt olunuz.