Son zamanlarda, moda tabirle Butik Dershaneler önemini gün geçtikçe daha da yükseltmekte olan seçkin kurumlardır. Bu yükseliş içerisinde de kaliteyi korumak esastır. Çünkü Butik Kurs derken sadece öğrenci sayısının azlığına bakılmamalıdır. Gerçek anlamda Butik demek; devam eden eğitim öğretim sürecinde, öğrenciyi merkeze alarak her türlü ders, doküman, öğretmen, rehberlik, veli iletişimi gibi birçok argümanı tam ve etkin bir şekilde sağlayabilmektir. Günümüzün yaşam koşuları hızlı bir hayat sürecini kapsamaktadır. Bu hızlı yaşam koşullarında aileler de bir yere kadar çocuklarına destek olabilmekteler. Günlük yaşam mücadelesi içerisindeki veliler, çocuklarının iyi bir geleceği için çalışıyor olsalar bile onlarla yeterince ilgilenememektedirler. Bu konuda ya uzman bir destek almak zorunda hissederler ya da yarım kalan bu ilginin tamamlayıcısı hiç şüphesiz Butik Kurs tarzındaki eğitim kurumlarını tercih ederler. Prestij ATA’da Keçiören dershaneler kapsamında hizmet veren Butik Kurs anlayışındaki Ankara’da en çok tercih edilen dershane olduğunu gönül rahatlıyla diyebilmekteyiz. Neden çok tercih edilmekteyiz?

 • 8 kişilik özel sınıflar
 • Maksimum 4’er grupluk sınıflar
 • Sadece kendi bünyesinde eğitim veren 15 yıllık kurs, zümre deneyimi olan öğretmen kadrosu
 • Tam gün eğitim modeli
 • Minimum 5 gün eğitim
 • Verimli etüt sistemi
 • Daimî soru çözüm saatleri
 • Haftalık ödevlendirme, takibi ve bildirimleri
 • Türkiye geneli deneme sınavları
 • Bire bir rehberlik hizmetleri
 • Canlı, interaktif dersler
 • Çok cazip ücret garantisi ve ödeme kolaylığı
 • Ankara'nın her ilçesinden rahatlıkla ulaşım kolaylığı
 • Türkiye'nin en iyi online interaktif eğitim alt yapısı

Keçiören Dershaneler içerisinde tartışmasız en iyi eğitim kurumu Prestij ATA Dershanesidir. Keçiören dershanecilik denince akla ilk gelen kurumun Prestij ATA olması kurumun bugüne kadar yaptıklarının göstergesidir. Keçiören dershane fiyatları içerisinde verdiği hizmete göre en uygun fiyatı sunmaktadır.

Keçiören öğrenci ve velileri olarak bu tarz artıları olan eğitim kurumlarına ihtiyaç duymaktadır.  Bu ihtiyacı da gerçekleştirmek isteyen veliler Keçiören’de bulunan  butik kursları araştırma yoluna başvurabilirler. Yenimahalle'de bulunan Prestij ATA Butik Kurs, öğrenci portföyünün çoğunu Keçiören'den karşılamaktadır. Keçiören en iyi dershaneler denilince akla ilk gelen Prestij ATA Keçiören öğrencilerinin, yeni nesil eğitim sisteminin tüm gerekliliklerini karşılama vizyonuna sahip olan Butik kursları seçme içgüdüsünde olduklarını tespit etmiştir. Prestij ATA Butik Kurs; uygulamış olduğu eğitim modeliyle sinerjisii kendi bünyesinde taşımaktadır. Ankara’nın birçok yerinden tercih edilen Prestij ATA Butik Kurs; Keçiören dershane lerde Keçiören öğrencileri eğitim kalitesinin farkında olup bu bilinçle Prestij ATA Butik Kurs’u tercih ediyor.

Sınavlar, ülkemizdeki eğitim sistemine toplum tarafından bilinirliği yüksek olan süreçlerdir. Gerek ortaokul bünyesindeki LGS’ye gerek lise bünyesindeki YKS’ye hazırlanma sürecini en iyi şekilde değerlendirmek ve kendi modeliyle şekillendirmek kursların başlıca görevlerindendir. Çocuklarının bu süreçteki ihtiyaçlarını karşılamak isteyen veliler, Keçiören’de Butik Kursları araştırma yoluna başvurabilirler.

Prestij ATA Butik Kurs; öğrenci - veli rehberliği alanında da günlük ders çalışma faaliyetleri alanında da öğrencilere destek olmaktadır. Sınav sürecinde ve sınav sonrası tercih süreciyle etkili olan Rehberlik servisleriyle, alanında uzman eğitimci kadrolarıyla da Prestij ATA; Ankara’nın her yerinden özelikle Keçiören’den butik eğitim kurumları arasında tercih edilecek eğitim kurumları arasında sayılmaktadır.

          Siz Değerli Keçiören Veli ve Öğrencilerimizi tanışmaya, kahve içmeye her zaman bekleriz.