Eğitim Kurumları Franchise

erkurtharun@gmail.com adresinden iletişime geçiniz, ayrıca 545 207 9722 numaralı telefonu arayınız.

Franchise İçin Neden Prestij ATA Eğitim Kurumu?

2016 yılında eğitim hayatına başlayan Prestij ATA eğitim kurumu eğitim anlayışı, kullanmış olduğu yöntem ile sektöre yeni ve farklı bir soluk katmıştır. Ankara’da kazandıran kurum denince akla ilk gelen kurumlar arasında olan Prestij ATA öğrencisine değer katan ve hedefine ulaştıran konumdadır. Kazandıran dershane konumunda olan kurumun isminin altında yer almak sektörde büyük bir avantaj sağlıyor.

Prestij Ata Eğitim Kurumu her gün yenilenmeyi hedef belirlemiş, yapılan AR-GE çalışmalarıyla kendini her zaman yenileme ve çağın önünde gidip zamana önder olmayı kendine misyon belirlemiştir.

Kurumsallık

Kurumsallık adına gerekli olan eğitim programı, muhasebe programı, öğrenci takip programı, veli bilgilendirme sistemi vs. gerekli olan tüm programları ve reklam çalışmaları, personellere gerekli eğitimler vererek istenilen seviyeye ulaşmasını sağlıyoruz. Her türlü yayını en uygun fiyata alma imkânı sunuyoruz. Yapılan ulusal denemelerle öğrencimizin Türkiye’deki gerçek yerini görüyoruz.

Personel Temini

Kurum için tüm gerekli olan personelin mülakata alınması personelin eksik yönlerinin belirlenerek geliştirilmesi sağlanır

Yönetici alımı

Öğretmen seçimi ve gerektiğinde havuzdan öğretmen takviyesi

Yardımcı personelin sürece dahil edilmesi

Reklam Destek

Reklamın ne kadar önemli olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Bizlerin bu seviyede olmamızın sebebi kaliteli bir eğitim sunup, sunmuş olduğumuz bu eğitimi en iyi şekilde anlatarak bu ünümüze sahip olduk. Google, Yandex gibi arama motorların da Ankara, Yenimahalle, Keçiören gibi Ankara ve önde gelen ilçelerinde ön sayfalarda çıkmak, billboard reklamları, AVM reklamları, sosyal medya gibi gençlerin aktif oldukları noktalara hükmetmek zaman ve emek gerektiren şeydir. Birlikte yol aldığımız da tüm bu olanaklardan birlikte faydalanacağız.

Franchise Süreci Nasıl İşler

Birlikte yol almak isteyen kurumlar başvuru dosyalarını teslim eder. Dosya ilgili kısım tarafında inceler olumlu yorumlanan kurum yerinde incelenir. Kurum bina olarak da uygun görüldüğü takdirde franchise sözleşmesi imzalanır ve sisteme dahil edilir. Prestij ATA sisteme dahil olan kuramlara aralıklarla eğitim verir ve sistem işleyişini denetler

Ankara Dershane