Yenimahalle Dershane Fiyatları

Türkiye'de dershanecilik kavramı 1960 lı yılların ortasında hayatımıza girmeye başladı. Özel dershaneler ilk kez 08.06.1965 tarih ve 625 sayılı yasa ile açılmışlardı. O günden 1980'e dek yaklaşık 200 dershane Türkiye genelinede hizmet vermekteydi. 1980 darbesinden dershaneler de nasibini almış ve bundan zarar görmüşlerdir. Her zaman darbelerin karşısında yer almış bir kurum olarak darbeyi kınıyoruz. Öğrencilerin okul hayatlarının en belirleyici faktörü haline gelen dershaneler, günümüzde başkalaşarak temel lise adını almışlardır, fakat temel liseler dershaneler kadar faydalı olmamakla beraber fiyat olarak çok insanın cebini yakmıştır. Dershaneler öğrencileri sınavlara hazırlamakta çok önemli kurumlar olmuşlardır. Gerek okuldaki sınavlarınızı geçmek için gerek ise hayat boyu devam edecek hayalinizdeki mesleğe sahip olmak için dershane ihtiyacı gerekli olmaktadır. Bu yüzden dershane tercihleri yapılırken de veliler büyük titizlik göstermek zorunda kalmışlardır. Ne yazıkki bir çok dershane eğitim ve öğretimden ziyade iş merkezlerine dönüşmüşler verdikleri yarım yamalak eğitimle insanların paralarına göz dikmişlerdir. Biz Prestij ATA ailesi olarak hedefimiz her zaman daha iyi hizmet etmek olup, öğrencilerimize daima ilgili davranarak başarıyı yakalamaktır. Bütün bu eğitim ve öğretim döneminde verdiğimiz kaliteli eğitimin yanı sıra Yenimahalle Dershane Fiyatları nda en uygun fiyatı sunmaktayız. Amacımız kar elde etmek değil velilerimiz de bizim müşterimiz değillerdir. Velilerimiz dershane seçiminde yoğun bir araştırma yapmakta olup değerli çocuklarına sunulacak eğitim kalitesinin en iyi olmasını istemekte ve kendileri açısından da Yenimahalle Dershane Fiyatları ve kalitesi konusunda bilgi toplamaktadırlar. Bunu bize kayıt olmadan önce her velimizin yapmasını istiyoruz, aldığımız fiyatın ne kadar uygun olduğunun ve verdiğimiz eğitimin ne kadar ileri düzeyde bir eğitim olduğunun görülmesini isteriz. Velilerimize tavsiyemiz Yenimahalle dershanelerini araştırmalarının yanı sıra Ankara Dershanelerini araştımaları Yenimahalle Dershane Fiyatları nı ve Ankara Dershane Fiyatları'nı öğrenip dershanemize gelmeleridir. 

Çocuğunuzu dershaneye göndermek istediğinizde ücrette en uygun fiyatı sunup kalite de en üst düzey eğitim sunan Yenimahalle de bir dershane  olarak en iyi hizmeti vermekteyiz. Yenimahalle içerisinde butik dershaneler ve çoklu sınıf eğitimi veren eski tip dershaneler bulunur. Yenimahalle kursları 8+1, 15+1, 20 sınıfları için ayrı ayrı fiyatlar sunarlar. Ancak emin olabilirsiniz ki fiyat performansta bir numara Prestij ATA dır. Neden mi bu kadar iddialıyız? Çünkü Yenimahallenin değil Ankara'nın en iyi hocaları ile birlikte çalışıyoruz. Tüm bu kalitenin yanında ise normal bir butik eğitim kurumunun sunduğu fiyatın neredeyse yarısı kadar bir ücrete bu işi yapıyoruz. Bizim amaç hiç bir zaman para olmamıştır. Öğrencilerimizi ne kadar ileri taşıyıp vatana millete ne kadar değerli bir insan yetiştirebilirsek bizim vatana hizmetimiz de budur ve bundan gurur duyuyoruz. Dershane arayışı içinde olan veliler Yenimahalle YKS Dershane Fiyatları' gördüklerinde Prestij Ata'nın bu kadar uygun olabilmesine şaşırmaktadırlar. Ancak bu Prestij Ata'nın Para odaklı olmadığının göstergesidir. İnsanlar Prestij Ata'nın kendini eğitime adamış güzide bir kurum olduğunu bilmektedirler. Biz sizi ve öğrencinizi düşünmekteyiz. Bizi tercih eden öğrencilerimize iyi bir eğitim verebilmek, kaliteli öğretmenleri ayağınıza getirmek, teknolojik gelişmelerden faydalanmak için belli miktarlara ihtiyacımız var ama bu ailenizin bütçesini sarsmayacak verilen paranın karşılığının çok daha fazlası olacaktır. Ankara Yenimahalle'de Dershane Ücretleri 2020 Yılı itibari ile minimum 16 bin tl den başlamaktadır. Ancak Dershane de olan öğrencilerin sınıf bazında sayısı azaldıkça, dershanenin kalitesi daha yükseldikçe bu fiyatta dolayısıyla artmakta 35 bin 40 bin tl gibi rakamlara ulaşmaktadır. Sonuçta 25 kişilik bir sınıfa rakamı 16 bin tl tutabilirler ancak sınıftaki kişi sayısı 5 - 8 arası olduğunda dershane kendi ihtiyaçlarını karşılayabilmek için öğrenci başına daha çok paraya ihtiyaç duymaktadır. Herkesin ortak bir fikridir ki 25 kişilik sınıf ile 6 kişilik sınıfta ki eğitim bir olmayacaktır. Etüt zamanlarında bile 25 kişiye 1 öğretmen düşerken butik dershanelerde 6 kişiye 1 öğretmen düşmektedir. Prestij ATA Ailesi hiç bir zaman öğrenciyi para kar odaklı olarak görmemiş ve diğer butik dershanelerin istediği ücretlerin ortalama olarak yarısı miktarında bir ücret talep etmektedir. Bu nedenledir ki 6 kişilik sınıf'ta eğitim gören öğrenciler anlamadığı konularda her hangi bir sıkışma yaşamadan öğretmenlerimizden özel ders şeklinde etüt talep edebilir. Etüt saatleri içerisinde her hangi bir sıra beklemeksizin sorularını anında sorabilir ve bunun için ödeyeceği fiyat ise 25 kişilik 30 kişilik sınıfları olan dershanelerde ödeyeceği ücretten fazla değildir. Ayrıca Diğer Butik Dershanelerin istediği ücretlerin ise çok çok altında olup hatta yarısı kadardır.

İyi bir gelecek için Ankara Dershane fiyatları ikinci planda bırakan aileler çocuklarının daha iyi bir eğitim alabilmesi için butik sınıflarda ve bire bir ilgi ortamında çocukları ile ilgilenilen daha kaliteli bir eğitim istediklerini biliyoruz.Bunun için Yenimahalle Dershanemizde butik ve vip eğitim modelini tercih ediyoruzButik Dershane Fiyatları verilen vip eğitim den dolayı normalde çok yüksektir ve veliler tarafından da bu fiyatlar bilinir ancak Yenimahalle Dershanemiz de bu fiyatları diğer dershanelerin minimum yarısı civarında her insanın ödeme de zorlanmayacağı seviyede tuttuk. Bizden memnun kalan aileler çevrelerine bizleri önermektedir.  Böylece her yıl büyüyen ve gelişen bir aileye sahibiz. Sizde bu ailenin bir parçası olmak için daha ne için bekliyorsunuz? Öğrencinizin ve sizin hayatınızdan bir yıl kaybolmasını mı? Sizin çevrenizde belki bu dershane ile ilgili bilgi sahibi olan kişiler olmayabilir ve daha önce sizde bize hiç uğramamış olabilirsiniz. Fakat hiçbir şey için geç kalınmış değildir.

                                                                                          Prestij ATA - Hiç Bir Başarı Tesadüf Değildir

Ankara Dershane Fiyatlarını Almak İçin Hemen Tıkla

Yorumlar

  • Serkan bayrak

    Ben bu eğtim kurumun çalışmalarını beğeniyorum gerçekten öğretmenleri kendini kanıtlamış başarılı bir kadrosu var benim kızımın disleksi olmasına rağmen ver dikleri eğtimle şimdi çok rahat mat.ve türkçyi yapabiliyor ve lgs de çok iyi bir şeyler yapaliceğin inanıyorum üstelik fiyatıda diğer dersanelerle kıyaslandığında gayet uygun

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.